۱۴۰۰ پنج شنبه ۱ مهر
جلسه بررسی عملکرد سه ماهه بودجه
چکیده

سرپرست شرکت لطیف گزارشی از سوی مدیر مالی قرائت شد که با توجه به آمار مثبت رشد چشمگیر شرکت و حرکت صحیح در چهارچوب بودجه مصوب، مورد استقبال معاونین و مدیران قسمتهای مختلف تاسیکو قرار گرفت

access_time ۱۴۰۰ سه شنبه ۲۹ تير
remove_red_eye 47 بازدید
جلسه بررسی عملکرد سه ماهه بودجه

به گزارش روابط عمومی لطیف در این جلسه که در روز دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴٠٠ با حضور معاونین و مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری تامین گستر نوین «تاسیکو» در سالن جلسات شرکت لطیف برگزار شد، دکتر میری سرپرست شرکت به همراه آقایان کاظمی و شورشیان دو تن از اعضای هیئت مدیره و تنی چند از مدیران شرکت لطیف حضور داشتند .
پس از خوش آمد گویی اولیه توسط سرپرست شرکت لطیف گزارشی از سوی مدیر مالی قرائت شد که با توجه به آمار مثبت رشد چشمگیر شرکت و حرکت صحیح در چهارچوب بودجه مصوب، مورد استقبال معاونین و مدیران قسمتهای مختلف تاسیکو قرار گرفت.

در ادامه این جلسه ضمن بررسی ترازنامه‌ و صورتهای مالی، دلایل تغییرات نسبت به عملکرد دوره‌های مشابه قبل و بودجه ارائه شده از سمت شرکت‌ لطیف مورد ارزیابی و تائید مدیران تاسیکو قرار گرفت.

در این جلسه علاوه بر دکتر سروش معاون نظارت بر شرکتهای تاسیکو و دکتر حسینی معاون مالی، مدیران بازرگانی، استراتژیک، سرمایه گذاری، منابع انسانی، امور مجامع، روابط عمومی و سرپرست حقوقی شرکت تامین گستر نوین نیز حضور داشتند.
در انتهای این جلسه دکتر سروش معاون نظارت بر شرکت های هلدینگ تاسیکو به نمایندگی از سوی خانم دکتر ابرو فراخ ضمن تشکر و سپاس از عملکرد مثبت و رو به رشد شرکت لطیف لوح تقدیری را به پاس حضور موفق شرکت محصولات کاغذی لطیف در چهارمین نمایشگاه صنعت سلولزی تهران تقدیم دکتر میری سرپرست این شرکت نمودند.