۱۴۰۰ چهارشنبه ۵ آبان
۲ میلیون و ۷۵۰ هزار نفر سهامدار لطیف شدند
چکیده

ناشر سهام محصولات کاغذی لطیف با هدف حمایت از سهم این شرکت، اقدام به انتشار اوراق تبعی کرده که تضمین بازدهی سالانه حداقل ۲۰ درصدی را برای خریداران این عرضه اولیه به دنبال خواهد داشت

access_time ۱۴۰۰ دوشنبه ۷ تير
remove_red_eye 138 بازدید
۲ میلیون و ۷۵۰ هزار نفر سهامدار لطیف شدند

به گزارش روابط عمومی شرکت لطیف، فرابورس ایران در دومین روز تابستان از سومین عرضه اولیه خود در سال ۱۴۰۰ میزبانی کرد که در جریان آن نزدیک به ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار نفر، سهامدار شرکت محصولات کاغذی لطیف شدند.
 در این عرضه اولیه، ۲ میلیون و ۷۶۴ هزار و ۱۱۵ کد معاملاتی مشارکت کردند که در این میان به هر یک از ۲ میلیون و ۷۴۹ هزار و ۹۰۸ کد که در سقف دامنه قیمتی اقدام به ثبت سفارش کردند، تعداد ۱۰ سهم «لطیف» اختصاص یافت.
دامنه قیمتی در عرضه اولیه سهام محصولات کاغذی لطیف از ۳۰ هزار ریال تا ۳۲ هزار و ۵۰۰ ریال تعیین شده بود که هر سهم «لطیف» در جریان عرضه اولیه، ۳۲ هزار و ۵۰۰ ریال قیمت خورد.
۲۶ میلیون سهم از سهام شرکت محصولات کاغذی لطیف امروز دوم تیرماه به عموم خریداران عرضه شد و ۴ میلیون سهم دیگر این شرکت نیز شنبه پنجم تیرماه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری عرضه خواهد شد بدین ترتیب در مجموع تعداد کل سهام قابل عرضه این شرکت ۳۰ میلیون سهم معادل ۱۵ درصد از سهام لطیف است.
در این عرضه اولیه، شرکت کارگزاری صباتامین علاوه بر اینکه مدیریت عرضه را بر عهده گرفت، خرید ۲۵ درصد از سهام قابل عرضه را متعهد شد و شرکت سرمایه‌گذاری صباتامین نیز متعهد خرید ۲۵ درصد دیگر از سهام لطیف بود.
شایان ذکر است ناشر سهام محصولات کاغذی لطیف با هدف حمایت از سهم این شرکت، اقدام به انتشار اوراق تبعی کرده که تضمین بازدهی سالانه حداقل ۲۰ درصدی را برای خریداران این عرضه اولیه به دنبال خواهد داشت.