۱۴۰۲ شنبه ۵ فروردين
همزمان با چهل و چهارمین بهار آزادی، برگزاری مسابقات ورزشی در شرکت محصولات کاغذی لطیف
چکیده

به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ایام الله دهه مبارک فجر و گرامیدشت یاد و خاطره شهدا، مسابقات ورزشی در رشته های مختلف در ورزشگاه شهیدان نژاد فلاح، شرکت محصولات کاغذی لطیف برگزار شد.

access_time ۱۴۰۱ دوشنبه ۸ اسفند
remove_red_eye 67 بازدید
 همزمان با چهل و چهارمین بهار آزادی،  برگزاری مسابقات ورزشی در شرکت محصولات کاغذی لطیف

به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ایام الله دهه مبارک فجر و گرامیدشت یاد و خاطره شهدا، مسابقات ورزشی در رشته های مختلف در ورزشگاه شهیدان نژاد فلاح، شرکت محصولات کاغذی لطیف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت لطیف، به همت کمیته فرهنگی ورزشی و پایگاه بسیج شهید کلهر این شرکت، یک دوره مسابقات ورزشی بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر در رشته های  فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، شطرنج، فوتبال دستی و پرتاب دارت در مجموعه ورزشی شهدای نژاد فلاح شرکت محصولات کاغذی لطیف برگزار شد.

دراین دوره از مسابقات که با هدف ایجاد فضای همدلی و همکاری و افزایش روحیه کارکنان صورت گرفت، پرسنل سختکوش لطیف در رشته های مختلف ورزشی به رقابت پرداختند.

در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات محمد رضا عاشری عضو موظف هیئت مدیره شرکت محصولات کاغذی لطیف طی سخنانی، ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این دوره از مسابقات ،ایجاد فضای رقابتی سالم را موجب تقویت روحیه همدلی و رفاقت بین کارکنان دانست و بر تکرار آن در سایر مناسبتهای ملی و مذهبی تاکید کرد.

وی با اشاره به آمادگی و توان بالای کارکنان کسب موفقیت در سایر سطوح ورزشی را منوط به اهتمام و تمرین کارکنان و استفاده بیشتر آنان از ظرفیت های ورزشی این شرکت ذکر کرد. 

عاشری، رشد تولید و رکوردشکنی های پی در پی در تولید و فروش، طی سال جاری را مرهون تلاش و کوشش جمعی مدیران و کارکنان شرکت ذکر و آن را ماحصل برنامه ریزی های صحیح، تقویت روحیه همدلی و صمیمیت بین کارکنان و خواست یکایک پرسنل تلاشگر لطیف دانست.

این عضو هیئت مدیره، توجه به رفاهیت کارکنان را از جمله دغدغه های اصلی تیم مدیریتی شرکت ذکر کرد و بر تکرار کمک های معیشتی دوره ای به کارکنان و همچنین پیگیری مطالبات مربوط به طرح طبقه بندی مشاغل کارکنان تاکید کرد.

در ادامه این مراسم از ورزشکاران منتخب شرکت، با اهدا لوح و هدایای مختلف تجلیل و قدردانی شد