۱۴۰۲ شنبه ۵ فروردين
در بیست و پنجمین همایش شرکت‌های برتر ایران رقم خورد کسب رتبه سوم صنعت سلولزی کشور، توسط شرکت محصولات کاغذی لطیف
چکیده

این برنامه که از سال ۱۳۷۷ با هدف فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور آغاز به کار کرده

access_time ۱۴۰۱ شنبه ۸ بهمن
remove_red_eye 102 بازدید
در بیست و پنجمین همایش شرکت‌های برتر ایران رقم خورد  کسب رتبه سوم صنعت سلولزی کشور، توسط شرکت محصولات کاغذی لطیف

 

به گزارش روابط عمومی شرکت محصولات کاغذی لطیف، بیست و پنجمین دوره همایش شرکت‌های برتر ایران که با نام IMI-۱۰۰ شهرت دارد، ساعت ۹:۳۰ روز دوشنبه ۳ بهمن ماه ۱۴٠۱ در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

این برنامه که از سال ۱۳۷۷ با هدف فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور آغاز به کار کرده، قصد دارد، تا فضای روشن‌تری از کسب و کارهای اقتصادی کشور را برای مدیران بنگاه‌ها، سیاست‌گذاران و پژوهشگران ترسیم نماید.

هر ساله در این همایش شرکت‌های برتر ایران بر اساس رتبه‌بندی IMI-۱۰۰  انتخاب و معرفی می شوند.

در برنامه امسال شرکت محصولات کاغذی لطیف، بابت عملکرد مالی مربوط به سال ۱۴٠٠، موفق به کسب رتبه سوم در صنعت سلولزی کشور و رتبه ۳۲۳ در بین ۵٠٠ شرکت برتر ایران شد و برگ زرین دیگری را به تالار افتخارات خود اضافه کرد.

 گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین «تاسیکو» نیز به عنوان هلدینگ بالاسری شرکت لطیف، جایگاه اول صنعت سلولزی کشور را به دست آورد.

لازم به ذکر است، سازمان مدیریت صنعتی، مرکز رتبه بندی شرکت‌های برتر، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از حامیان اصلی و همیشگی این همایش هستند

شایان ذکر است که شرکت محصولات کاغذی لطیف از زیر مجموعه های هلدینگ سلولزی تاپیکو و شستا می باشد که با تولید سالانه حدود 20 هزار تن تیشو، جایگاه ویژه‌ای در بازار سلولزی کشور دارد.