•  
     

در سال جهش تولید تعداد بازدید 128
در سال جهش تولید و بمنظور هم افزایی درون گروهی صورت گرفت
بازدید مدیرکل بانک رفاه استان البرز از شرکت محصولات کاغذی لطیف
کد خبر: 472 تاریخ انتشار 1399/06/25
در سال جهش تولید و بمنظور هم افزایی درون گروهی صورت گرفت

بازدید مدیرکل بانک رفاه استان البرز از شرکت محصولات کاغذی لطیف


مدیر کل بانک رفاه استان البرز با هدف پاسداشت سال جهش تولید که مورد تأکید مقام معظم رهبری است، از شرکت محصولات کاغذی لطیف بازدید و در بدو ورود مورد استقبال مهندس خشوعی مدیر عامل این شرکت قرار گرفتند.


به گزارش روابط عمومی لطیف ، در این رویداد که 24 شهریور سال جاری و با هدف هم افزایی درون گروهی ، حمایت از اشتغال و رفع موانع تولید صورت پذیرفت جناب آقای قباد پور مدیر کل بانک رفاه استان البرز طی بازدیدی در جریان فرایند تولیدات این شرکت قرار گرفتند.


مدیر عامل بانک رفاه استان البرز ضمن تشکر از مدیریت و کارکنان شرکت لطیف ، اطمینان خاطر دادند که بانک رفاه به عنوان یک بانک اجتماعی حامی رونق تولید است و برای حمایت از اشتغال، کارگران و تولید کنندگان از هیچ اقدامی فروگذار نمی‌کند.

طی این دیدار مهندس خشوعی ، مدیر عامل شرکت محصولات کاغذی لطیف ضمن تشکر از نگاه ویژه دکتر رضوانی فر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و تاکید ایشان نسبت به هم افزایی درون گروهی همکاری با بانک رفاه کارگران را برآیند نیروی جمعی از جمع تک تک نیروها را اقدامی پسندیده دانسته و بر نقش سرمایه و حمایت آن از چرخه تولید در کشور تاکید کردند.

بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:  
نظر:
ارسال
نظر شما با موفقیت در سامانه ثبت گردید
نظرات بینندگان