•  
     

در سال جهش تولید همراهی گمرکات کشور از تولید کنندگان تعداد بازدید 369
بازدید مدیر کل گمرک استان البرز و هیات همراه از شرکت محصولات کاغذی لطیف
ه گزارش روابط عمومی لطیف ، مدیر کل گمرک استان البرز و هیات همراه باهدف رفع موانع تولید با حضور در شرکت محصولات کاغذی لطیف از روند خط تولید این مجموعه بازدید کردند .
کد خبر: 468 تاریخ انتشار 1399/04/31

بازدید مدیر کل گمرک استان البرز و هیات همراه از شرکت محصولات کاغذی لطیف بازدید مدیر کل گمرک استان البرز و هیات همراه از خط تولید کارخانه شرکت محصولات کاغذی لطیف


به گزارش روابط عمومی لطیف ، مدیر کل گمرک استان البرز و هیات همراه باهدف رفع موانع تولید با حضور در شرکت محصولات کاغذی لطیف از روند خط تولید این مجموعه بازدید کردند .

در این بازدید کارشناسان واحدهای مختلف ترخیص این گمرک از نزدیک در جریان تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز این شرکت قرار گرفتند.

مهندس نوحی مدیر کل گمرک استان البرز در این بازدید با تاکید بر نقش گمرک به عنوان تسهیل کننده فرایند تجارت خارجی، شناسایی مشکلات و استفاده از نظرات و پیشنهادات فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان را درجهت ارایه هرچه بهتر خدمات گمرکی بر شمردند.

مهندس خشوعی مدیر عامل شرکت محصولات کاغذی لطیف نیز ضمن تقدیر از عوامل مدیریتی و پرسنلی گمرک استان البرز و همکاری دلسوزانه این مجموعه در روند ترخیص مواد اولیه و قطعات ، یکی از ارکان عملی حمایت از تولید را همراهی هر چه بیشتر گمرکات کشور دانستند .

بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:  
نظر:
ارسال
نظر شما با موفقیت در سامانه ثبت گردید
نظرات بینندگان