•  
     

مدیرعامل هلدینگ سلولزی تامین : تعداد بازدید 420
شفافیت در حوزه خرید مواد اولیه و فروش محصولات از اولویتها و خطوط قرمز ماست
شفافیت در حوزه تامین مواد اولیه و فروش از اولویتهای ماست و تخطی از این امر رد شدن از خطوط قرمز ما به حساب می‌آید. فروش محصولات باید در اتاق شیشه‌ای و در انظار عمومی باشد.
کد خبر: 455 تاریخ انتشار 1399/04/07

مدیرعامل هلدینگ سلولزی تامین:

شفافیت در حوزه خرید مواد اولیه و فروش محصولات از اولویتها و خطوط قرمز ماست مدیرعامل هلدینگ سلولزی شستا، در جمع مدیران این هلدینگ شفافیت در حوزه خرید مواد اولیه و فروش محصولات را از مهمترین اولویتهای این شرکت در دوره مدیریت جدید عنوان کرد و گفت:

فروش محصولات باید در اتاق شیشه ای و در دید عموم صورت پذیرد و شفافیت جزو خطوط قرمز ماست.

به گزارش شستا رسانه و به نقل از روابط عمومی تاسیکو؛ محمد جمشیدی در جریان بازدید خود از شرکت صنایع چوب خزر کاسپین با حمایت از هیات مدیره جوان اما با تجربه این شرکت در فرایند فروش محصولات، تصریح کرد: هیچ‌گونه رانت و پنهانکاری و تبعیض بین مشتریان پذیرفته نخواهد بود. وی تاکید کرد:

شفافیت در حوزه تامین مواد اولیه و فروش از اولویتهای ماست و تخطی از این امر رد شدن از خطوط قرمز ما به حساب می‌آید. فروش محصولات باید در اتاق شیشه‌ای و در انظار عمومی باشد. جمشیدی ادامه داد:

همانگونه که قاطعانه از تصمیم هیات مدیره شرکتها به جهت حفظ حاکمیت شرکتی دفاع می‌کنم، اما از جایگاه سهامدار عمده و به جهت حفظ حقوق ۴۱ میلیون بیمه شده تأمین اجتماعی که به نحوی جزء ذینفعان این شرکتها به حساب می‌آیند با هرگونه رانت و پنهانکاری در این امر برخورد خواهیم کرد.

بر اساس این گزارش، در دوره جدید مدیریت هلدینگ سلولزی تامین، تغییراتی در روش نظارت بر شرکتهای تابعه ایجاد شده که برگزاری جلسات مستمر و در محل برای عارضه‌یابی و شناسایی مشکلات، بازدید و نظارت مستقیم و حضور در محل شرکتها و آشنایی با مشکلات و مسائل آنها و افزایش بهره‌وری هرچه بهتر شرکتها در راستای سیاستهای تاپیکو و شستا از مهمترین این تغییرات به حساب می‌آید.

در همین راستا طرح ساماندهی تامین و تهیه آخال برای شرکتها که جزو دغدغه‌های اصلی هلدینگ تاپیکو به عنوان سهامدار اصلی بود با قید فوریت در دستورکار قرار گرفت و کارگروهی متشکل از مدیران شرکتها و بدنه کارشناسی هلدینگ برای این مهم مشخص و تعیین شدند.

#شستاشهروندخوب

بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:  
نظر:
ارسال
نظر شما با موفقیت در سامانه ثبت گردید
نظرات بینندگان