•  
     

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت محصولات کاغذی لطیف برگزار شد تعداد بازدید 419
خلاصه گزارش مجامع عمومی سالانه شرکت های تابعه شستا
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت محصولات کاغذی لطیف با حضور صاحبان سهام در دفتر گروه صنعت سلولزی تامین ( تاسیکو ) برگزار شد.
کد خبر: 450 تاریخ انتشار 1399/03/22

به گزارش روابط عمومی لطیف ، مجمع عمومی عادی سالانه شرکت محصولات کاغذی لطیف برای دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند  ۱۳۹۸ با حضور صاحبان سهام در محل دفتر گروه سلولزی تامین گستر  برگزار شد و طی این جلسه، گزارش‌های مالی سالانه و خلاصه عملکرد هیئت‌مدیره به سهامداران این شرکت ارائه شد.

در این جلسه، مهندس خشوعی مدیر عامل شرکت محصولات کاغذی لطیف ، گزارشی از عملکرد این شرکت در سال مالی  ۱۳۹۸ ارائه داد.

بر اساس این گزارش فروش این شرکت ضمن افزایش ۱۹ درصدی از ۱.۸۱۴.۱۳۱  در سال ۹۷ به رقم ۲.۱۵۸.۷۸۷ (ارقام به میلیون ریال) در سال ۹۸ رسید این در حالی است که مقدار فروش از ۱۹.۱۱۶ تن تیشو رول در سال ۹۷ به ۱۸.۰۷۶ تن تیشو رول در سال ۹۸ روند کاهشی داشته است .

نکته جالب در این گزارش رشد ۹۲۵ درصدی سود تقسیمی این شرکت در سال ۹۸ نسبت به سال قبل بود که این موضوع می تواند در استقبال خریداران از عرضه سهام این شرکت طی ماههای آتی بسیار تاثیر گذار باشد .

مدیرعامل شرکت محصولات کاغذی لطیف در ادامه گزارش با اشاره به موضوعاتی نظیر چالش‌های کسب‌وکار، ریسک‌های اقتصادی و نوسانات ارزی، چالش‌های شرکت طی سال مالی  ۱۳۹۸ مطرح و راه‌حل‌های مدیران ارشد برای برون‌رفت و گذار از این شرایط بیان شد.

مهندس خشوعی ضمن اشاره به گام‌های جدی برداشته‌شده در تقویت توان و ظرفیت‌های داخلی  عرضه سهام شرکت در بورس را در شرایط کنونی گامی موثر در رشد و توسعه شرکت برشمرد .

سهامداران شرکت محصولات کاغذی لطیف پس از استماع گزارش هیئت‌مدیره و با بررسی صورت‌های مالی شرکت و تصویب آن‌ها از عملکرد یک‌ساله هیئت‌مدیره اعلام رضایت کردند.

ایشان فعالیت‌های شرکت طی سال مالی اخیر را مورد تمجید قرار دادند و برای هیئت مدیره شرکت در سال پیش‌رو آرزوی موفقیت کردند.

رئیس مجمع نیز در پايان جلسه ضمن تقدير ويژه از مدیران  و کارکنان شركت بابت اخذ گزارش مقبول از حسابرسي مفيد راهبر که براي اولين بار در تاريخچه شركت لطيف صورت گرفته بود ابراز رضایت کرد و پس از  تعيين حسابرس و بازرس قانوني و ساير موضوعات مربوط به جلسه پایان آن را اعلام کردند


بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:  
نظر:
ارسال
نظر شما با موفقیت در سامانه ثبت گردید
نظرات بینندگان