•  
     

تولید بیش از 710 تن انواع تیشو در شرکت محصولات کاغذی لطیف بصورت شبانه روزی جهت مقابله با ویروس کرونا تعداد بازدید 312
تولید بیش از 710 تن انواع تیشو در شرکت محصولات کاغذی لطیف بصورت شبانه روزی جهت مقابله با ویروس کرونا
تولید بیش از 710 تن انواع تیشو در شرکت محصولات کاغذی لطیف بصورت شبانه روزی و در سه شیفت مستمر در پی شیوع ویروس کرونا در کشور، شرکت محصولات کاغذی لطیف از شرکتهای تابعه هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی شستا (تاپیکو) به منظور تأمین نیاز مردم به محصولات بهداشتی و سلولزی، در سه شیفت مستمر و بصورت شبانه روزی بیش از 710 تن انواع تیشو را طی دو هفته گذشته تولید کرد.
کد خبر: 441 تاریخ انتشار 1398/12/17


به منظور تأمین نیاز مردم به محصولات بهداشتی انجام شد؛

تولید بیش از 710 تن انواع تیشو در شرکت محصولات کاغذی لطیف بصورت شبانه روزی و در سه شیفت مستمر

در پی شیوع ویروس کرونا در کشور، شرکت محصولات کاغذی لطیف از شرکتهای تابعه هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی شستا (تاپیکو) به منظور تأمین نیاز مردم به محصولات بهداشتی و سلولزی، در سه شیفت مستمر و بصورت شبانه روزی بیش از 710 تن انواع تیشو را طی دو هفته گذشته تولید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت محصولات کاغذی لطیف، این شرکت به منظور تأمین نیاز مردم به اقلام بهداشتی، از ابتدای اسفندماه تاکنون همزمان با گسترش و شیوع بیماری کرونا بیش از 710 تن انواع تیشو را تولید و در اختیار کارخانه‌های تولید و بسته‌بندی محصولات بهداشتی قرار داده است. این در حالی است که میزان تولید شرکت محصولات کاغذی لطیف در مدت مشابه ماه گذشته حدود 610 تن بوده است.

بر اساس این گزارش همچنین شرکت محصولات کاغذی لطیف، ضمن تشکیل جلسه اضطراری کمیته بحران در این مجتمع تولیدی، برنامه‌های ویژه‌ای را در دستور کار قرار داد.

این شرکت مطابق با دستورالعملهای بهداشتی ارسال شده از سوی تاپیکو و شستا، با هدف حفظ سلامتی کارکنان، اقدامات مختلفی از جمله انجام تب‌سنجی مستمر در مبادی ورودی شرکت و کنترل دقیق گیت های ورودی و خروجی بمنظور شناسایی بیماران احتمالی و حذف ترددها و جلسات غیر ضروری را انجام داد.

همچنین بسته‌های بهداشتی شامل ماسک، دستکش، محلول ضد عفونی کننده دست و دیگر اقلام مورد نیاز بهداشتی پرسنل و خانواده آنان تهیه و بصورت روزانه در اختیارآنان قرار گرفت.

 بر اساس این گزارش و با تصویب کمیته بحران شرکت، معاینات تخصصی و غربالگری کارکنان و همچنین رانندگان و پیمانکاران بخش خصوصی فعال در کارخانه بصورت مستمر و روزانه انجام شده و موارد مشکوک به مراکز درمانی معرفی شدند. همچنین با دستور مدیریت عامل شرکت با اعطای مرخصی به کارکنانی که دارای بیماری‌های مزمن و پایه‌ای نظیر ام اس ، دیابت و ... بودند موافقت شد.

تهیه و نصب دستگاه‌های ضدعفونی کننده محیطی، استقرار ژل‌های ضدعفونی کننده دست در بخشهای مختلف کارخانه، تعطیلی رستوران و توزیع غذای روزانه در ظروف یکبار مصرف به همراه نظارت کامل بر روند تهیه، تولید و توزیع آن و نیز سرو مایعات گرم (چای و دمنوش) بین کلیه کارکنان در ظروف یکبار مصرف بهداشتی از دیگر اقدامات انجام شده در شرکت محصولات کاغذی لطیف است.

همچمنین گندزدایی مستمر بخشهای اداری و عملیاتی کارخانه به ویژه سرویس‌های بهداشتی، سرویس‌های ایاب و ذهاب کارکنان و تجیهزات و دستگاه‌های تولید و عملیات مجتمع، بخشی دیگری اقداماتی است که بصورت روزانه در راستای  دستور کمیته بحران و در جهت مقابله با این بیماری واگیردار اجرا می‌شود.

 

بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:  
نظر:
ارسال
نظر شما با موفقیت در سامانه ثبت گردید
نظرات بینندگان