•  
     

گرامیداشت روز کارگر تعداد بازدید 57
ابروفراخ مدیرعامل هلدینگ سلولزی شستا طی پیامی روز جهانی کارگر را به تمامی کارگران و زحمتکشان حوزه سلولزی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی تاسیکو، ابروفراخ مدیرعامل هلدینگ سلولزی شستا طی پیامی روز جهانی کارگر را به تمامی کارگران و زحمتکشان حوزه سلولزی تبریک گفت. متن پیام تبریک ابروفراخ به شرح ذیل می باشد.
کد خبر: 1513 تاریخ انتشار 1400/02/12

به گزارش روابط عمومی تاسیکو، ابروفراخ مدیرعامل هلدینگ سلولزی شستا طی پیامی روز جهانی کارگر را به تمامی کارگران و زحمتکشان حوزه سلولزی تبریک گفت.


متن پیام تبریک ابروفراخ به شرح ذیل می باشد.


بسمه تعالی


11 اردیبهشت مصادف با روز جهانی کارگر بهانه ای است برای تجلیل و ارج نهادن به جایگاه والا و شامخ کارگران شریفی که در راستای آبادانی میهن اسلامی و توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان ایران از هیچ تلاشی فروگذاری نکرده و با تلاش و همت روزافزون خود چرخهای سازندگی کشور را به گردش در می آورند.

پاسداشت این روز در ایران برخاسته از مبانی اعتقادی و ارزشهای ملی است که ریشه در توصیه های ایرانی – اسلامی دارد؛ همانگونه که مولا علی(ع) در اهمیت کار و کارگر و تلاش برای کسب روزی حلال، خود در کشتزار کار می کرد و عرق جبین می ریخت تا کارگران برخود ببالند که رهبر آزاده شان بر کار و کارگری افتخار دارد.

اینجانب نیز به نوبه خودم روز جهانی کارگر را به تمامی کارگران زحمتکش ایران اسلامی اللخصوص کارگران شریف صنعت سلولزی کشور تبریک عرض نموده و در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری مزین به نام تولید ، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها شده است، موفقیت و پیروزی تمام این عزیزان را از خداوند منان مسئلت دارم.

منا ابروفراخ

مدیرعامل گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین

بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:  
نظر:
ارسال
نظر شما با موفقیت در سامانه ثبت گردید
نظرات بینندگان