•  
     

معارفه دکتر سید احمد میری به‌عنوان سرپرست جدید شرکت محصولات کاغذی لطیف تعداد بازدید 93
انتصاب دکتر سید احمد میری به‌عنوان سرپرست جدید شرکت محصولات کاغذی لطیف
در این مراسم که با حضور سرکار خانم دکتر ابرو فراخ مدیریت عامل هلدینگ تاسیکو و رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت لطیف برگزار شد ، خانم دکتر ابرو فراخ ضمن تشکر از زحمات ارزشمند جناب آقای مهندس مرتضوی در مدت مسئولیت ، طی حکمی جناب آقای دکتر سید احمد میری را به عنوان سرپرست جدید شرکت ، منصوب و معرفی کردند .
کد خبر: 1509 تاریخ انتشار 1400/02/12

انتصاب دکتر سید احمد میری به‌عنوان سرپرست جدید شرکت محصولات کاغذی لطیف


  به گزارش روابط عمومی شرکت لطیف ، مراسم معارفه دکتر سید احمد میری به‌عنوان سرپرست جدید شرکت محصولات کاغذی لطیف ، روز سه شنبه مورخ  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ در دفتر مرکزی این شرکت برگزار شد. در این مراسم که با حضور سرکار خانم دکتر ابرو فراخ مدیریت عامل هلدینگ تاسیکو و رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت لطیف برگزار شد .

خانم دکتر ابرو فراخ ضمن تشکر از زحمات ارزشمند جناب آقای مهندس مرتضوی در مدت مسئولیت ، طی حکمی جناب آقای دکتر سید احمد میری را به عنوان سرپرست جدید شرکت ، منصوب و معرفی کردند .

در این مراسم هیئت مدیره مجموعه لطیف نیز ضمن قدردانی از زحمات جناب آقای مهندس مرتضوی ورود سرپرست جدید شرکت را به لطیف خوش آمد گفتند. در ادامه این گزارش مراسم معارفه دیگری روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ مصادف با روز کارگر در سالن جلسات کارخانه لطیف برگزار شد.

در این مراسم که با حضور آقایان کاظمی و شورشیان دو تن از اعضای هیئت مدیره شرکت و مدیران این مجموعه برگزار شد ، جناب آقای کاظمی ضمن خیر مقدم ، ورود ایشان به شرکت لطیف را تبریک گفتند ، در این جلسه دکتر میری ضمن آشنایی با مدیران قسمت های مختلف لطیف ، آموزش و تعلق خاطر سازمانی را دو رکن اساسی در جهت ارتقا کیفیت تولید دانستند و ابراز امیدواری کردند که این شرکت با ایجاد همدلی و هم افزایی بین مدیران و کارکنان روزهای بهتری را در آینده تجربه نمایند .

لازم به ذکر است که پیش از این مراسم دکتر میری ضمن بازدید از بخش های مختلف خط تولید در جریان روند عملکرد این مجموعه قرار گرفتند .

بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:  
نظر:
ارسال
نظر شما با موفقیت در سامانه ثبت گردید
نظرات بینندگان