•  
     

دوره آموزشی مدیریت ریسک تعداد بازدید 67
دوره آموزشی مدیریت ریسک در شرکت محصولات کاغذی لطیف برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت محصولات کاغذی لطیف، دوره آموزشی مدیریت ریسک طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۸ و ۹ اردیبهشت ماه ضمن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برای مدیران ، سرپرستان و کارکنان در محل سالن همایش های شرکت لطیف برگزار شد.
کد خبر: 1508 تاریخ انتشار 1400/02/12

دوره آموزشی مدیریت ریسک در شرکت محصولات کاغذی لطیف برگزار شد.

✅ به گزارش روابط عمومی شرکت محصولات کاغذی لطیف، دوره آموزشی مدیریت ریسک طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۸ و ۹ اردیبهشت ماه ضمن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برای مدیران ، سرپرستان و کارکنان در محل سالن همایش های شرکت لطیف برگزار شد.

✅ این دوره با هدف آگاهی از دانش روز در حوزه فرآیند و سیستم مدیریت ریسک ، آشنایی و پیاده سازی سیستم مدیریت ریسک سازمانی ، آشنایی با تفکر مبتنی بر ریسک و ترویج آن در مدیریت سازمان و همچنین ایجاد توانایی در مدیران سازمان جهت افزایش سطح اطمینان از تحقق اهداف سازمانی ، توسط یکی از اساتید برجسته این رشته برگزار شد. 

✅ از آنجائیکه  ارتقاء دانش و مهارت‌های اجرایی مدیران ، سرپرستان و کارکنان می تواند ضمن بهبود عملکرد ، زمینه افزایش بهره وری سیستم را ارتقا دهد ، شرکت محصولات کاغذی لطیف مصمم است تا بر اساس برنامه استراتژیک خود ، نسبت به افزایش سرانه آموزشی پرسنل شرکت اقدامات مشابهی را در آینده صورت دهد .

بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:  
نظر:
ارسال
نظر شما با موفقیت در سامانه ثبت گردید
نظرات بینندگان